Служба підтримки електронного гаманця LeoWallet

Допомога

Робота служби підтримки

1. Скільки часу потрібно, щоб відповісти на питання і вирішити мою проблему?

Пріоритет нашої служби технічної підтримки - запити користувачів. Термін відповіді на запити в звичайний час не повинен перевищувати 10 хвилин. У деякі періоди (великі акції, важливі події) служба підтримки може обробляти запит до 1 години.

Більшість проблем, що виникли, можуть бути вирішені протягом години після звернення. Складні питання вирішуються протягом робочого дня. За виняткових обставин служба підтримки може попросити у клієнта додаткову інформацію про деталі платежу і / або даних гаманця.


Реєстрація та вхід

1. Як почати користуватися гаманцем LeoWallet?

Ви можете пройти швидку реєстрацію на сайті www.leowallet.net або у мобільному додатку. Просто вкажіть номер свого мобільного телефону і отримаєте SMS з паролем для входу в гаманець.

Важливий момент: до зазначеного при реєстрації номеру прив'язується номер Вашого гаманця LeoWallet.
Пам'ятайте, номер телефону повинен бути активним і належати Вам!


2. Я забув пароль гаманця LeoWallet. Що робити?

Ви можете відновити пароль гаманця самі, дотримуючись інструкцій після натискання кнопки «Забули пароль?»


3. Що таке код-пароль гаманця? Що робити якщо забув код-пароль?

Код-пароль гаманця LeoWallet - це обов'язковий код для мобільних додатків, який встановлює користувач самостійно при авторизації. Код-пароль можна змінити самостійно в пункті «Код захисту» розділу "Керування". Використовується для додаткового захисту Вашого гаманця від несанкціонованого доступу сторонніх осіб. Код-пароль гаманця вводиться при поверненні в додаток після виходу чи згортання додатка гаманця.

Якщо Ви забули код-пароль, Ви можете увійти з мобільного додатка, повторно авторизуватись і ввести новий код-пароль.


4. Що таке платіжний пароль гаманця?

Платіжний пароль гаманця LeoWallet – це не обов’язковий код безпеки для підтвердження здійснення платежів, користувач може змінювати його самостійно, або взагалі вимкнути в розділі «Платіжний пароль». Ви можете обрати тип платіжного пароля «Статичний» і підтверджувати кожний платіж введенням заданого Вами паролю, або активувати «Динамічний пароль» і підтверджувати кожний платіж PIN-кодом з SMS висланого на номер телефону на який зареєстровано гаманець. В разі вимкнення платіжного паролю всі оплати будуть проведені без підтвердження.


5. Що таке тип авторизації "Пароль і СМС" гаманця?

Тип авторизації гаманця LeoWallet за замовчуванням є "Пароль". Це означає, що користувачеві потрібно буде вводити лише свій пароль при авторизації в гаманці.
Тип авторизації "Пароль і СМС" – це додатковий код безпеки для підтвердження авторизації після вводу правильного номеру гаманця та паролю, який встановлює користувач самостійно в розділі «Тип авторизації» з метою додаткового захисту свого гаманця від несанкціонованого доступу з боку третіх осіб. Пароль авторизації гаманця потрібно буде підтверджувати PIN-кодом з SMS висланого на зареєстрований номер телефону при кожному вході у додаток.


Поповнення гаманця

1. Я поповнив рахунок LeoWallet, але кошти до цього часу не надійшли

Відтепер однією карткою ви можете поповнювати лише один гаманець.Для чого це? В першу чергу - для безпеки ваших акаунтів. Так ми точно будемо знати, що поповнення здійснюєте саме ви.

Будь ласка, перевірте статус платежу в додатку або веб-версії особистого кабінету. Якщо платіж не буде знайдено або виникне інша проблема, зв'яжіться зі службою підтримки LeoWallet - наші фахівці завжди на зв'язку для вирішення питання.

Якщо ви поповнили баланс гаманця через термінал і у Вас є квитанція – зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (за допомогою месенджерів, за телефоном або електронною поштою support@leowallet.net) – ми вирішимо це питання з термінальною мережею в найкоротші терміни.

Якщо квитанції немає - повідомте нашій службі підтримки деталі платежу (номер електронного гаманця, точний або приблизний час поповнення, назву термінальної мережі), щоб як найшвидше вирішити цю проблему, ми також вкажимо приблизний час на позитивну відповідь.


2. Платіж відображається як успішний, але гроші ще не надійшли. Що робити?

Статус «успішний платіж» означає, що обраний Вами метод поповнення (термінальна мережа, банк) перевірив Ваші реквізити і схвалив платіж до проведення. Вам потрібно знати, що час зарахування коштів на гаманець залежить від мережі / банку і може зайняти якийсь час. Точний термін Ви можете дізнатися у нашої службі підтримки.


3. Як отримати квитанцію про поповнення?

Друк квитанції здійснюється в терміналі, через який ви здійснювали платіж.


4. Який термін зарахування платежу?

Найчастіше платіж в терміналі відбувається моментально. У разі виникнення технічних проблем при оплаті радимо звернутися в службу підтримки термінальної мережі, в якій відбувалося поповнення. Якщо ж Ви не отримаєте відповідь, то зверніться в службу підтримки LeoWallet згідно з процедурою, описаною в п.1.


5. Я ввів неправильні реквізити гаманця, і платіж пройшов успішно. Що робити?

Помилкове введення даних і поповнення гаманця іншого користувача вирішується в індивідуальному порядку через нашу службу підтримку. Зв'язатися з нею Ви можете за допомогою месенджерів, за телефоном або електронною поштою support@leowallet.net.


Робота з гаманцем LeoWallet

1. Як отримати виписку за операціями в гаманці?

Ви можете отримати виписку за операціями в гаманці LeoWallet, використовуючи розділ «Історія платежів» у мобільному додатку, або ж в веб-версії гаманця. У разі необхідності отриманням файлу з історією платіжних операцій зверніться до нашої служби підтримки будь-яким зручним способом: (за допомогою месенджерів, за телефоном або електронною поштою support@leowallet.net). Ми надамо Вам файл протягом робочого дня.


2. Я хочу змінити номер телефону - що буде з моїм гаманцем?

Ви можете змінити номер телефону, який Ви вказували при реєстрації, на інший. Для цього необхідно перейти в налаштуваннях в пункт «Номер телефону» в додатку або веб-версії особистого кабінету.


3. Як видалити свій гаманець?

Після підтвердження видалення гаманця Ваш гаманець буде видалено. Не забудьте вивести всі кошти з гаманця! При наявності коштів на рахунку неможливо закрити гаманець.


Важливо: оплачуючи банківською карткою, Ви не передаєте дані своєї картки стороннім особам. Послугу інтернет-еквайрингу здійснює банк, який видав картку.